اصول توسعه مسئولانه محصول و تولید سازگار با محیط زیست

مقدمه

بیش از 100 سال است که مشتریان ما در صنعت مراقبت از کفش و چرم به COLLONIL اعتماد کامل کرده اند.
آنها به حداکثر کیفیت و قابلیت اطمینان بودن محصولات ما تکیه می کنند. ما به این سنت متعهد هستیم و از قدرت خلاقیت و نوآوری خود برای پاسخگویی روزانه به خواسته های مشتریان خود بهره میبریم. ما همچنین می خواهیم در زمینه سازگاری زیست محیطی محصولات خود ، به این ادعا عمل کنیم. به همین دلیل است که این اعلامیه داوطلبانه اصول ما را برای توسعه مسئولانه محصول و تولید سازگار با محیط زیست مستند می کند.

تعهد

محصولات COLLONIL بالاترین درجه اثربخشی ممکن را با بهترین سازگاری ممکن با محیط زیست ترکیب می کند. هدف ما تولید محصولاتی است که در عین داشتن بیشترین اثربخشی ممکن ، دارای کمترین میزان ممکن ازمواد مضر برای محیط زیست باشد.
هر جا که امکان داشته باشد، ما از مواد طبیعی از جمله واکس و روغن های طبیعی در محصولات خود استفاده می کنیم.
علاوه بر این ، ما تلاش می کنیم تا جایی که امکان دارد محصولاتی بر پایه آب و در نتیجه عاری از هر گونه حلال (بنزن و الکل و غیره) تولید کنیم. با این حال ، به منظور تضمین اثربخشی مطلوب و همچنین اطمینان از درجه بالایی از راحتی، استفاده از حلال در برخی از محصولات اجتناب ناپذیر است. در این موارد خاص، ما فقط از بنزین با خلوص بالا استفاده می کنیم. ما همچنین به طور فزاینده ای از پاک کننده هایی که پایه قندی دارند و از مواد اولیه تجدید پذیر تولید می شوند استفاده می کنیم.
Collonil چندین دهه است که از PFOA و PFOS درمحصولات خود استفاده نکرده است.
برای محصولات اسپری که حاوی گاز هستند، ما فقط از گازهایی استفاده می کنیم که به لایه ازون آسیب نمی رسانند. در طی دهه های گذشته تاکنون، هر کجا که از نظر فنی و کارآمدی امکان پذیر بوده، از اسپری های پمپ دار بدون گاز استفاده می کنیم.
مشتریان ما همچنین باید بتوانند روی اثربخشی و کیفیت محصولات COLLONIL در آینده اعتماد کنند. به همین دلیل ما وظیفه خود می دانیم که محصولات خود را به طور مداوم توسعه دهیم و همیشه اثر و سازگاری محیطی آنها را مطابق با آخرین پیشرفت ها بهینه سازی نماییم.